לקוחות מספרים

תענוג היה לעבור אתכם את תהליך תכנון והקמת הבית שלנו. ליהי מתכננת בחסד עליון, מקצועית, יצירתית, אדיבה ונעימה. בעלת כישרון דמיון ומעוף! רישארד המהנדס שמלווה את הבניה צמוד במקצועיות רבה, באדיבות ונועם הליכות. כל פניה אליכם נענתה במהירות ובמקצועיות.
אנחנו מרגישים שיש לנו בית חם אצלכם בלב תמיד.

יגאל ויעל לוי

הגענו לרישארד אמסלם שנייה לפני שחשבנו למכור את השטח. היינו אצל שתי אדריכליות שאמרו שעם שטח בעייתי כזה אפשר אולי להוציא משהו בסגנון קוטג', בטח לא וילה. אחרי שקיבלנו המלצות רבות על משרדו של רישארד אמסלם, קבענו פגישת ייעוץ ומשם הכל היסטוריה. בחרנו באדריכלית יצירתית בטירוף, עם סבלנות,יחס אישי ושירות שלא מצאנו באף מקום! והכי חשוב: הגשמנו את החלום ויש לנו וילה מהחלומות! אוהבים מאוד.

בת חן וצחי חדד

אנחנו רוצים להודות על תקופה חשובה בחיינו שזכינו בליווי שלכם, בתמיכה בכל שיגעון שהגענו איתו, ביחס האישי ובהרגשה החמה שתמיד קיבלנו! המקצועיות והרצון לדייק את הבקשות שלנו, כל פעם מחדש, עשו את ההבדל. פשוט תודה!

רובי ושני אדרי

רישארד וליהיא אמסלם היקרים תודה לכם על יחס אישי, מקצועיות בלתי מתפשרת ותודעת שירות גבוהה ביותר. זכינו לליווי שלכם בכל שלב משלבי הבנייה, אין ספק שאתם  10 רמות מעל כולם. אוהבים!

 

אלינור וגיא איבגי

רישארד וליהיא האלופים! יצרו לנו את בית החלומות שלנו, ליוו אותנו מתחילת התהליך ועדו סופו. מקצוענים מהמעלה הראשונה וזמינים לכל שאלה. ליהיא המדהימה, מעבר להיותה מעצבת בחסד עליון, ייעצה לנו בכל תחום. הרעיונות שלה עולים על כל דמיון! אין ספק שאתם הבחירה הכי נכונה שעשינו, תודה על הכל.

תהל וקארין אלחרר

הגיע הזמן להודות לרישארד אמסלם וכל אנשי המשרד על ליווי ושיתוף פעולה 24/7 בפרוייקט הגדול ביותר בחיינו. הדיוק, החדשנות, הרעיונות והיחס האישי היו מעל לכל דמיון. אוהבים אתכם ומאחלים לכם שנים רבות של עשיה והצלחה!

אלמוג ודניאל כהן

מי שמחפש שקט נפשי צריך להגיע למשרד של רישארד. הכל במקום אחד! מדובר בצוות מקצועי אמין שפשוט מטפל בהכל מהכל ללקוחות שלו, ללא טרטורים מיותרים .אתם צוות מנצח!

חפצי ואמיר סבג

אנחנו מאושרים שהכרנו את רישארד אמסלם אדריכלות והנדסה, פשוט אלופים. גם המהנדס וגם צוות האדריכליות, ובמיוחד ליהיא אמסלם, אדריכלית ברמה הכי גבוהה עם ראש פתוח וקשוב ללקוח. והתוצאות? מדהימות! תודה רבה על הכל!

יוני ועדי חן