אודות המשרד

הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים והתשוקה העזה שלנו לאדריכלות בלתי מתפשרת – עומדים לרשותכם בדרך להגשמת חלומכם. אנו מלווים אתכם בכל שלבי הפרויקט: החל מתכנון פרוגרמה מותאמת תקציב, הדמיות, קבלת היתר בנייה כחוק, תכנון הנדסי, פיקוח על-שלד ועד לבחירת ספקים מובילים ושירות עיצוב פנים מדוקדק. הכל תחת קורת גג אחת – ובאופן היעיל והמקצועי ביותר

את המשרד מוביל רישארד אמסלם, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים, במגוון רחב של פרויקטים: החל מבתים פרטיים, ועד לפרויקטים עירוניים, מבני ציבור ומפעלי תעשייה. אל צוות המשרד הצטרפה בשנת 2013 ביתו ליהיא אמסלם, הנדסאית אדריכלות ומעצבת פנים עם רקורד מרשים של פרויקטים מוצלחים בשוק הפרטי והציבורי.

היתרון הגדול שאנחנו מביאים הוא התשוקה שלנו לשלמות. אנו עובדים בדקדקנות על מנת שכל פרויקט שיוצא תחת ידינו, קטן כגדול, יהיה מושלם. 

בתחילת כל פרויקט אנו עסוקים בבירור הצרכים הספציפיים של כל לקוח וביצוע ההתאמות הנדרשות אליהם. תובנות חדשות וקריטיות מתגלות, לכם ולנו, בתהליך הבירור לפני תחילת העבודה. יישומן של המסקנות והקפדה על ביצוע דקדקני של כל שלב בתהליך, עושים את הפרויקטים שלנו למושלמים.

כתבו עלינו